پشتیبانی

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

امروزه نگهداری و پشتیبانی سایت از ضروری ترین و مهمترین اقدامات برای صاحبان کسب و کارهای مجازی به حساب می آید. شما با راه اندازی یک وب سایت کارآمد می توانید کالا و خدمات خود را تبلیغ نموده و مشتریان زیادی جذب نمایید. اما پشتیبانی سایت شامل موارد گوناگونی می شود و امتیازاتی دارد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم :

انواع پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت
  • امتیازات پشتیبانی سایت

تولید محتوا برطبق استانداردهای SEO

آپلود و بارگذاری محتوا

ریدیزاین و طراحی صفحات وب سایت

رفع مشکلات فنی و امنیتی سایت

نصب افزونه های مفید برای سایت

آپدیت افزونه ها و وردپرس  

گرفتن بک آپ به صورت منظم

سیستم مدیریت یکپارچه

پشتیبانی هفت روز هفته به صورت 24 ساعته

از بین بردن لینک های خراب و خطای 404

پست گذاری در شبکه های اجتماعی سایت

و …

پشتیبانی سایت

انواع پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی : تشخیص اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری سیستمها را شامل می شود. افرادی که نسبت به پشتیبانی فنی سایت اقدام می کنند روی عواملی کار می کنند که سئو و بازدید سایت را تقویت میکند. همچنین نسبت به رفع عواملی که موجب نتیجه منفی در سئو سایت می شود اقدام می کنند.

پشتیبانی محتوایی: این پشتیبانی شامل به روز کردن دوره ای محتوا (مقالات، فیلمها و عکسها) در سایت است. این نوع پشتیبانی اطلاعات مرتبط و قابل اعتماد را به مشتریان شما ارائه می دهد.

پشتیبانی شرکتی : در این نوع پشتیبانی فرد پشتیبان مسئول رفع مشکلات محتوایی، سخت افزاری و فنی یک شرکت بسته به مسئولیتهای خود است.

 

پشتیبانی فروشگاهی: این نوع پشتیبانی نیز به سایت های فروشگاهی مرتبط است که به بررسی نرم افزارهای سایت همچون دوربین های مداربسته و غیره می پردازد. 

چگونه می توان پشتیبان سایت شد؟

این رشته نیز همچون سایر رشته ها نیاز به کسب مهارت های لازم دارد. بعضی از این مهارتها بصورت تجربی و در هنگام کار با سیستم های مختلف بدست می آید ولی بخش مهم این مهارتها نیاز به تحصیل در رشته مرتبط دارد. این رشته ها شامل رشته کامپیوتر و زیرشاخه های آن نظیر مهندسی کامپیوتر در گرایش های نرم افزار، سخت افزار ، IT و … است.

اما تنها راه تحصیل این اطلاعات دانشگاه نیست و شما می توانید در کلاسهای آزاد شرکت نموده و یا با آموزشهای رایگان در سایتهای گوناگون نسبت به کسب اطلاعات در این خصوص اقدام کنید. 

ماریا اینترنت سرویس

تخصصی ترین مرکز سئو و طراحی سایت

مقالات